Знайдіть область визначення функції y=5/x в квадрате-3х


Ответы на вопрос

Отвечает Zhapbarsadyk Nazerke.

y=\frac{5}{x^2-3x}\\\\OOF:\; \; x^2-3x\ne 0\\\\x(x-3)\ne 0\\\\x\ne 0\; ,\; x\ne 3\\\\x\in (-\infty ,0)\cup (0,3)\cup (3,+\infty )

Отвечает Шаркова Юлия.

y = 5/(x² - 3x) = 5/x(x - 3)

x ≠ 0 і x ≠ 3

Отже область визначення функції утворюють всі значення аргумента, крім x = 0 і x = 3.

Тобто D(y) = (-∞; 0)U(0; 3)U(3; ∞)