Обчисліть 7-й член геометричної прогресії 3,6,12​


Ответы на вопрос

Отвечает Продовикова Лена.

Ответ:

192

Объяснение:

3,6,12...

b1=3

b2=6

q=b2/b1=6/3=2

bn=b1*q^n-q

b7=3*2^6=64*3=192.