Знайдіть сьомий член геометричної прогресії якщо б2=-2. б4=-6​


Ответы на вопрос

Отвечает Вотчал Валерия.

Ответ:

Объяснение:

b₂=-2      b₄=-6      b₇=?

b₄/b₂=b₁q³/b₁q=q²=-6/(-2)=3

q₁=-√3    q₂=√3

1. q₁=-√3

b₁q=b₁*(-√3)=-2

b₁=-2/(-√3)=2√3/3    ⇒

b'₇=b₁q⁶=2(√3/3)*(-√3)⁶=(2*√3/3)*27=2*8*√3=18√3.

2. q₂=√3

b₁q=b₁*(-√3)=-2

b₁=-2/√3=-2√3/3    ⇒

b''₇=b₁q⁶=-2(√3/3)*(√3)⁶=-(2*√3/3)*27=-2*8*√3=-18√3.