(-8/13)*(-3/20) помогите пожалуйста разобраться


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Алёна.

Ответ:

Для розв'язання цього виразу, просто перемножте чисельники (верхні числа) разом, щоб отримати новий чисельник, і перемножте знаменники (нижні числа) разом, щоб отримати новий знаменник. У цьому випадку:

(-8/13) * (-3/20) = (8 * 3) / (13 * 20) = 24 / 260

Тепер ви можете спростити дріб, знайдіть найбільший спільний дільник (НСД) між 24 і 260, який дорівнює 4:

(24 / 4) / (260 / 4) = 6 / 65

Отже, (-8/13) * (-3/20) дорівнює 6/65.

Объяснение: