Знайдіть первісну для функції f(x)= 6x^2+8x+3 , графік якої проходить через точку М(-2, 10)


Ответы на вопрос

Отвечает Диева Даша.

f(x)=6x^2+8x+3 \\ \\F(x)=2x^3+4x^2+3x+C \\ \\M(-2;10)=>F \\ \\10=2*(-2)^3+4*(-2)^2+3*(-2)+C \\ \\10=-6+C \\ \\C=16 \\ \\\boxed{F=2x^3+4x^2+3x+16}