При яких змінних вираз має значення: а) 4х-1 .пжжжжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Руслан.
Значення: 4 * 0 - 1 = -1.
Якщо x = 2, то вираз 4x - 1 буде мати значення: 4 * 2 - 1 = 8 - 1 = 7.
Якщо x = -3, то вираз 4x - 1 буде мати значення: 4 * (-3) - 1 = -12 - 1 = -13.
Отже, значення виразу 4x - 1 залежить від конкретного значення змінної x.