Прошу помогите. Дано графік функції у = g (х). 1. Знайдіть область визначення і область значень

функції. 2.Знайдіть по графіку: g (–3), g (–1), g (0). 3.Знайдіть по графіку значення х, при яких g (х) = –3, g (х) = 0. 4.Знайдіть інтервали, на яких функція від’ємна. 5.Запишіть проміжки зростання функції.

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.

Припустімо, що функція у = g(х) подана на графіку нижче:

1. Область визначення: Область, де графік функції у = g(х) існує, зображена на графіку (всі значення х відповідній відрізок на графіку).

Область значень: Значення у, які відповідають відрізкам на графіку, представляють область значень функції у = g(х).

2. За допомогою графіку, можна зчитати такі значення:

g(–3) ≈ -1

g(–1) ≈ 2

g(0) ≈ 0

3. За допомогою графіку, можна зчитати значення х при яких:

g(х) = –3 - не має точного значення, але може бути приблизно х ≈ -2.5

g(х) = 0 - не має точного значення, але може бути приблизно х ≈ 0.5

4. Інтервали, на яких функція у = g(х) в