У першому зерносховищі було зерна удвічі більше, ніж у другому. Після того, як з першого

зерносховища вивезли 120 т зерна, а до другого привезли 140 т зерна, то в першому зерносховищі стало на 130 т зерна більше, ніж у другому. Скільки тонн зерна було у кожному зерносховищі спочатку,

Ответы на вопрос

Отвечает Достоевский Алексей.

Ответ:

390

780

Объяснение:

Допустим во втором зернохранилище х зерна, тогда в первом 2х

После манипуляций в первом стало 2х-120, а во втором х+140

Так как в первом зерна на 130т больше чем во втором, то

2х-120-(х+140)=130

2х-120-х-140=130

х=130+140+120

х=390(т) - зерна во втором зернохранилище

в первом 2х=780т

Отвечает Лик Эмилия.
1. У першому зерносховищі було зерна удвічі більше, ніж у другому: x = 2y.
2. Після вивезення 120 т з першого зерносховища та привезення 140 т до другого, у першому зерносховищі стало на 130 т більше, ніж у другому: (x - 120) = (y + 140) + 130.

Тепер ми можемо спростити друге рівняння:

x - 120 = y + 270

Оскільки x = 2y, ми можемо підставити це значення у друге рівняння:

2y - 120 = y + 270

Тепер ми можемо розв'язати рівняння відносно y:

2y - y = 120 + 270
y = 390

Тепер ми знаємо, що у другому зерносховищі спочатку було 390 тонн зерна. Оскільки x = 2y, ми можемо знайти x:

x = 2 * 390
x = 780

Отже, у першому зерносховищі спочатку було 780 тонн зерна, а у другому - 390 тонн зерна.