Доведіть, що для будь-якого натурального n значення виразу 1 + n(n + 5) – (n + 4)(n – 2) кратне

числу 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Свинчук Артём.

Ответ:9+3n

Объяснение:

1+n(n+5)-(n+4)(n-2)=1+n^2+5n-n^2+2n-4n+8= 9+3n