перший член арифметичної прогресії дорівнює -4, а її різниця дорівнює 2. Скільки треба взяти першиї

членів прогресії , щоб їх сума дорівнювала 84?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Катя.
A1=-4; d=2; Sn=84; n-?
Sn=
 =  \frac{2 \times a1 + d(n - 1)}{2}  \times n =  \frac{ - 8 + 2n - 2}{2}  \times n =  n( - 4 + n - 1) =  - 4n +  {n}^{2}  - n
-5n+n²=84
n²-5n-84=0
n1+n2=5
n1*n2=-84
n1=12; n2 =-7(не подходит)
Ответ:n=12