2 (x-3) + 5 = 4 (x+2) ДАЮ 100 БАЛЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Поплавский Андрей.

Ответ:

Давайте розв'яжемо дане лінійне рівняння:

2(x - 3) + 5 = 4(x + 2).

Спершу розгорнемо дужки:

2x - 6 + 5 = 4x + 8.

Тепер давайте об'єднаємо подібні члени:

2x - 1 = 4x + 8.

Тепер перенесемо всі члени з "x" на одну сторону рівняння, а числові члени на іншу:

2x - 4x = 8 + 1.

-2x = 9.

Тепер поділимо обидві сторони на -2, щоб знайти значення "x":

x = -9 / -2.

x = 9 / 2.

Отже, рішення цього рівняння x = 9/2, або x = 4.5.