Срочно помогите пожалуйста 1. Розв'яжіть у цілих числах рівняння: 9x2- y2 = 6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Юра.

Ответ:

Объяснение:

Давайте перетворимо це рівняння, щоб виділити y^2 на одному боці:

9x^2 - y^2 = 6

Для початку, ділимо обидві сторони на 9, щоб спростити рівняння:

x^2 - (y^2 / 9) = 6 / 9

x^2 - (y^2 / 9) = 2/3

Тепер додамо (y^2 / 9) до обох боків рівняння:

x^2 = (y^2 / 9) + 2/3

Тепер візьмемо квадратний корінь обох боків рівняння, щоб виразити x:

x = ±√((y^2 / 9) + 2/3)

Отже, x може бути вираженим як:

x = √((y^2 / 9) + 2/3) або x = -√((y^2 / 9) + 2/3)

Це розв'язок даного рівняння в залежності від значення y.