Знайдіть координати точок перетину з осями координат графіку функції y=4x-3 (0;0,75) Ta (0;-3)

(43;0) Ta (0;-3) (0,75;0) Ta (0;-3) (0;43) Ta (-3;0) (-0,75;0) тa (0;3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Халгаев Бадма.

Ответ:

(0,75;0) Ta (0;-3)

Объяснение:

Нуль функции

4x - 3=0 \\ 4x=3\ \  \ |:4 \\ x= 0,75

Точка пересечения с осью OX

\left(0,75;0 \right)

Точка пересечения с осью OY

y =4\cdot0-3 \\ y=-3 \\  \left( 0 , -3 \right)