1,7(у – 11) – 16,3, якщо у = 20​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.

Объяснение:

Для обчислення виразу 1,7(у - 11) - 16,3, коли у = 20, вам потрібно підставити значення у у вираз:

1,7(20 - 11) - 16,3

Розрахунок:

1,7 * 9 - 16,3

15,3 - 16,3

Тепер віднімемо 16,3 від 15,3:

15,3 - 16,3 = -1

Отже, вираз 1,7(у - 11) - 16,3, коли у = 20, дорівнює -1.