Х^2=х(х-1)=0 является ли квадратным уровнением​


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Ксюша.

Відповідь:

Дане уравнение не являється квадратним, оскільки воно містить добуток двох змінних (х(х-1)). Квадратне рівняння має вигляд ax^2 + bx + c = 0, де a, b і c - це коефіцієнти, а x - змінна. У даному випадку, ми маємо більше одного члена змінних, тому це рівняння не є квадратним.

Отвечает Мекебай Лейла.

Відповідь:

Ні

Пояснення:

x²-x(x-1) = 0

Відкриваємо дужки

x²-x²+x = 0

x = 0

Ні, це не квадратне рівняння