3. Розв'яжи систему рiвнянь способом додавання. [3x-2y=7, [5х+8y=4СРОЧНО, ДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Besarab Dasha.

У нас є два рівняння:1) 3x - 2y = 7 2) 5x + 8y = 4 Спочатку помножимо перше рівняння на 5 і друге рівняння на 3, щоб отримати однакові коефіцієнти при x:1) 15x - 10y = 35 2) 15x + 24y = 12 Тепер віднімемо друге рівняння від першого:(15x + 24y) - (15x - 10y) = 12 - 35 15x - 15x + 24y + 10y = -23 34y = -23 З цього ми отримуємо значення y:y = -23 / 34 А тепер, щоб знайти x, підставимо отримане значення y в будь-яке з початкових рівнянь. Давайте візьмемо перше:3x - 2 * (-23/34) = 7 Після простих обчислень ми отримуємо значення x:x ≈ (7 + (2 * (-23/34))) / 3

Объяснение: