(2 бали) Спростіть вираз (7а + 2b)2 - (3a - b)(4a +5b) - (2 бали) Розкладіть на множники: A)

36m²n³ - 49m²n; Б) 50 + 20x + 2x² (2 бали) Графік функції у = kx + b перетинає оскоординат у точках А(2; 0) i B(0;-4). Знайдіть значення к i b.срочнооо!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Волошин Вика.

Ответ:

A) Розкладемо на множники:

\[36m^2n^3 - 49m^2n\]

Спочатку візьмемо за спільний множник \(m^2n\):

\[m^2n(36n^2 - 49)\]

Тепер ми маємо різницю квадратів \(36n^2 - 49\), яку можна розкласти так:

\[36n^2 - 49 = (6n)^2 - 7^2 = (6n + 7)(6n - 7)\]

Отже, вся вираз розкладається на множники так:

\[36m^2n^3 - 49m^2n = m^2n(6n + 7)(6n - 7)\]

Б) Розкладемо на множники:

\[50 + 20x + 2x^2\]

Спочатку візьмемо за спільний множник 2:

\[2(25 + 10x + x^2)\]

Зверніть увагу, що \(25 + 10x + x^2\) є квадратним триномом, який можна розкласти так:

\[25 + 10x + x^2 = (5 + x)^2\]

Тепер весь вираз розкладається на множники так:

\[2(5 + x)^2\]

C) Щоб знайти значення \(k\) і \(b\), ми можемо використовувати інформацію про точки \(A(2; 0)\) і \(B(0; -4)\).

Спершу знайдемо \(k\), використовуючи точку \(A\):

\[0 = k \cdot 2 + b\]

\[k \cdot 2 = -b\]

\[k = -\frac{b}{2}\]

Тепер використаємо точку \(B\):

\[-4 = k \cdot 0 + b\]

\[b = -4\]

Отже, \(k = -\frac{b}{2} = -\frac{-4}{2} = 2\), і \(b = -4\). Таким чином, значення \(k\) дорівнює 2, а значення \(b\) дорівнює -4.

Объяснение:gpt chat

Отвечает Осипенко Инна.

Ответ:

²282828727272727273737378382