Хелп плис Знайдіть градусну міру кута С трикутника АВС, якщо ВС = 2 АС = 2(знак корня)3 кут

В=60градусов

Ответы на вопрос

Отвечает Баранчиков Василий.

Ответ:

\angle C=90^o

Объяснение:

из закона синусов

\frac{BC}{sin \angle A}=\frac{AC}{sin\angle B}\\\\sin \angle A=\frac{BCsin\angle B}{AC}\\\\sin\angle A=\frac{2 sin60^o}{2\sqrt3}\\\\sin\angle A=\frac{2 \cdot\frac{\sqrt3}{2}}{2\sqrt3}\\\\sin\angle A=\frac{1}{2}\\\\\angle A=30^o

сума внутрішніх кутів трикутника дорівнює 180°

\angle C=180^o-(\angle A+\angle B)\\\\\angle C=180^o-(60^o+30^o)\\\\\angle C=180^o-90^o\\\\\angle C=90^o

Отвечает Левицький Святослав.

Відповідь: 90°

Пояснення:

розв'язання завдання додаю