3/1x=12 СРООООЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

х=4

Объяснение:

3/1x=12

3х=12

х=12:3

х=4

Отвечает Сорокин Александр.

Ответ:

Щоб розв’язати рівняння 3/1x = 12, ви можете просто помножити обидві частини рівняння на 1/3, щоб виділити змінну x:

(3/1x) * (1/3) = 12 * (1/3)

Це спрощує:

х = 4

Отже, розв’язком рівняння є x = 4.