Яка формула задає функцію g, обернену до функції fx=4x−1?


Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Макс.

Ответ: Задана функція f(x)=4x−1, f(x) - це інше позначення для у. Перепишемо задану функцію: у=4х-1. Щоб почати шукати вираз для оберненої функції g(x), спочатку змінемо місцями х і у, одержимо х=4у-1, наступний крок: виразимо у через х: х+1=4у, у=(х+1)/4 - це і є вираз для нашої оберненої функції g(x)=(x+1)/4, g(1)=(1+1)/4=0,5

Объяснение: поставь пж коронку