Допоможіть будь ласка даю 35 балів СРОЧНО Чому дорівнює значення виразу 2(4а + 3b) - 3(2a + 6b)

якщо 6b - a=-1,9

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Алёна.

Відповідь:

8а + 6b - 6a - 18b = 2a - 12b = 2(a - 6b) = -2(6b - a) = -2 * (-1.9) = 3.8

Пояснення: