Срочно!! виконайте дії (2×10^3)(3×10^-5)


Ответы на вопрос

Отвечает Булыгина Анна.

Щоб виконати це обчислення, просто перемножте числа та використайте правила експоненцій:

(2 х 10^3) х (3 х 10^(-5)) = (2 х 3) х (10^(3) × 10^(-5))

Знайдемо добуток чисел:

2x3=6

А зараз використаємо правило для

добутку чисел з однаковими

підвищеннями 10:6 х 10^(-2), або у десятковому вигляді:

0.06

10^(3) × 10^(-5)= 10^(3-5)= 10^(-2)

Тепер перемножимо обидва

результати:

6 x 10^(-2)

Отже, відповідь це:

Отже, відповідь це:6 х 10^(-2), або у десятковому вигляді:

Отже, відповідь це:6 х 10^(-2), або у десятковому вигляді:0.06