Упростите выражение: √3(2√27-√12) - √75-√3 Объясните пожалуйста как это решить дам 30б​


Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Илья.
Давайте упростимо дане вираз поетапно:

1. Почнемо з обчислення значень підкореневих виразів:
- √27 = 3√3 (тому що 27 можна розкласти на 9 і 3: √(9 * 3) = √9 * √3 = 3 * √3)
- √12 = 2√3 (аналогічно, 12 можна розкласти на 4 і 3: √(4 * 3) = √4 * √3 = 2 * √3)
- √75 = 5√3 (75 можна розкласти на 25 і 3: √(25 * 3) = √25 * √3 = 5 * √3)

2. Підставимо отримані значення в вихідний вираз:
√3(2√27-√12) - √75-√3 = √3(2 * 3√3 - 2√3) - 5√3 - √3

3. Скоротимо однакові доданки:
= √3(6√3 - 2√3) - 5√3 - √3
= √3(4√3) - 5√3 - √3

4. Помножимо числа під коренем:
= 4√(3 * 3) - 5√3 - √3
= 4 * 3 - 5√3 - √3
= 12 - 5√3 - √3

Таким чином, упрощене вираз дорівнює 12 - 5√3 - √3.
Отвечает Якупов Раулька.

Ответ:

Решил на фотографии.