У другій бригаді втричі більше робітників, ніж у першій, а у третій на 6 осіб більше, ніж у другій.

Скільки робітників у третій бригаді, якщо у трьох бригадах разом 146 осіб

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

20; 60; 66

Объяснение:

В 1 бригаде — х рабочих

Во 2 бригаде — 3х рабочих

В 3 бригаде — 3х + 6 рабочих

Всего — 146 рабочих

х + 3х + 3х + 6 = 146

7х + 6 = 146

7х = 146 - 6

7х = 140

х = 140 : 7

х = 20

В 1 бригаде — (х) = 20 рабочих

Во 2 бригаде — (3х) = 3 * 20 = 60 рабочих

В 3 бригаде — (3х + 6) = 60 + 6 = 66 рабочих

20 + 60 + 66 = 146