Нсд(12;45) нск(9;18) плизз​


Ответы на вопрос

Отвечает Портной Богдан.

Ответ:

Объяснение:

1)НСД (12 ;45) = 3

Розкладемо дані числа на прості множники 12 і 45;

12= 2*2*3

45= 3*3*5

 Виберемо однакові прості множники в обох числах.

3    

2)НСК (9; 18) = 2 *3 *3 = 18

Розкладемо на прості множники 9  і 18

9 = 3* 3

18 = 2* 3 *3

Виберемо в розкладанні меншого числа (9) множники, які не ввійшли в розкладання

Всі множники меншого числа входять до складу більшого

Додамо ці множники в розкладання більшого числа

2, 3, 3