4. Спростіть вираз (6 — х)— (36 +x) і обчисліть йогочислове значення, якщо x= 3,4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анастасия.

Відповідь:

(6-3,4)-(36+3,4)=2,6-39,4=-36,8

Пояснення: