Добуток двох послідовних натуральних чисел на 131 більший за iхню суму. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Занина Катя.

Ответ:

Объяснение:

Приймаємо 1 число за х,тоді друге число (х+1).За умовою задачі складаємо рівняння:

x(x+1)-(x+x+1)=131

x²+x-2x-1-131=0

x²-x-132=0

x₁+x₂=1

x₁x₂= -132

x₁= -11 не задовільняє умові

x₂=12 - перше число

12+1=13  - друге число.