Терміново будь ласка .У маленької Іванки 3 червоних кульки і 3 зелених .Коли вона ними грається ,то

кульки часто лопаються .Знайдіть ймовірність того ,що першими лопнуть дві зелені кульки .

Ответы на вопрос

Отвечает Челганов Глеб.

Ответ:1/3

Объяснение:

n=6 m=2

P(A)=m/n

P(A)=2/6=1/3