У кошику 70 м’ячів. Синій в три рази більше, ніж зелених, і в десять разів більше червоних, ніж

зелених. Скільки синіх, скільки зелених і скільки червоних кульок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Барышников Валера.

Ответ:

зеленых=x

синих=3х

красных=10х

х+3х+10х=70

14х=70

2х=10

х=5

зеленых=5

синих=5*3=15

красных=5*10=50

Объяснение: