В арифметичниній прогресії а1 = 3, d= 8 . Знайти суму двадцяти перших членів прогресії ?


Ответы на вопрос

Отвечает Старий Денис.

Ответ:

1580

Объяснение:

an=a1+d(n-1)

a20=3+8*19=155

Sn=\frac{a1+an}{2} *n

S 20= \frac{3+155}{2} *20=1580