Відомо що а+b=7,ab=10. Знайтиа3+b3


Ответы на вопрос

Отвечает Дорохов Никита.

Відповідь:

27

Пояснення:

а+b=7,ab=10

Звідси можемо побачити що а=2,b=7,тоді

3а+3b=3•2+3•7=27