Обчисліть суму перших шести членів геометричної прогресії, перший член якої b1=3, я знаменник q=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Кошаренко Ваня.

S6=b1(q⁶-1)/(q-1)=3×63/(-3)=-63

Відповідь: -63

Если нужны объяснения по этой теме – обращайтесь❤️