1. При якому значенні а графік рівняння проходить через Початок Координат.1) 5x - 3 y =

a;допоможіть будь ласка ‍♀️​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Туяна.

Ответ:

a = 0

Объяснение:

5x - 3y = a

графік проходить через початок координат при x = 0; y = 0

5*0 - 3*0 = a

0-0=a

a = 0