5. Указати всі значення аргументу, при яких функція у = х — 6x+10 набуває значення більших, ніж

значення функціїу = -3х + 6x – 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Япарова Лия.

Ответ:

Х=13/8 (дробом)

Объяснение:

-3x+6x-3=x-6x+10

3x-3=5x+10

3x+5x=10+3

8x=13

x=13/8 (дробом)