Розвяжіть систему рівнянь графічноx-y=-23x-3y=6допоможіть будьласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Кайыргедьдина Фариза.

Ответ:(x,y) є ≠ 0

Объяснение: х = -2 + у

3х - 3у = 6

3(-2 + у)-3у = 6

у є ≠ 0

(х,у) є ≠ 0