Не виконуючи побудови графіка функцій знайдіть абсциси точок перетину графіка функції

f(x)=sin(x/4-пі/8) і прямої якщо у=о

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Вика.

sin(x/4-пі/8)=0

x/4-пі/8=0

x/4-пі/8=пі*n, nЄZ

x/4=пі*n+пі/8, nЄZ

x=4пі*n+ пі/2, nЄZ