Двібригади працюючи разом,зорали поле за 8 годин.За скільки годин може зорати поле кожна

бригада,працюючи самостійно,якщо одній бригаді на це потрібно на 12 годин більше,ніж іншій?

Ответы на вопрос

Отвечает Брайцева Арина.
Одна бригада может выполнить задание за х часов, другая - за х+12 часов.
Составим уравнение:
1\х + 1\(х+12) = 1\8
8х+96+8-х²-12х=0
х²-4х-96=0
х=12.
Одна бригада может выполнить задание за 12 часов , другая  за 12+12=24 часа.