За теоремою Вієта знайти значення виразів: 1) 4х1 * х2 + 7 (х1 + х2) Якщо х1 і х2 корені рівняння

х/2 - 9х + 2 = 0 2) 5х1 * х2 + 8 (х1 + х2) Якщо х1 і х2 корені рівняння х/2 - 8х + 6 = 0 ( " * " - множення; " х/2 " - ікс у квадраті; " х1 " - перший корінь; " х2 " - другий корінь.) Помогите, очень срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Мухамбет.
X² - 9x + 2=0
x₁ + x₂ =  - (-9) = 9
x₁ * x₂  =  2
4x₁x₂  + 7(x₁ +x₂)  ⇒  4*2  + 7*9  = 8 + 63 = 71

x² - 8x + 6 = 0
x₁  + x₂  =  - (-8) = 8
x₁ *x₂  =  6
5x₁x₂ + 8(x₁ +x₂)  ⇒   5*6  + 8*8 = 30 + 64 = 94