Мандрівник проїхав конем деяку відстань за 12 год. За скільки годин автомобіль проїде віддаль у

10 разів більшу, якщо швидкість автомобіля у 4 рази більша від швидкості коня?

Ответы на вопрос

Отвечает Маяковская Вика.

Швидкість коня – x км/год.

Швидкість автомобіля – 4x км/год.

Віддаль, яку проїхав кінь, – 12x км.

Віддаль, яку проїде автомобіль, – 120x км.

Час, за який автомобіль проїде віддаль у 10 разів більшу, ніж кінь, – 120x / 4x = 30 год.

Отже, відповідь – 30

Отвечает Логачёва Екатерина.

Відповідь:

Пояснення:

                              S                   V                                  t

Мандрівник -       12х км            х км/год              12 год

Авто -                   12х·10 км        4х км/год               ? год     t=S/V

Sавто = 120x,          Vавто= 4х

t= 120х/4х= 120/4 = 30(год)