Графіком якої функції не є пряма? а) y=3x-4б) в)г)​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурякова Юлия.

Ответ:

Г) 3/х

Объяснение:

Лінійна функція, графіком якої є пряма має наступну загальну формулу:

у = kx + b.

Коефіцієнти k та b у кожному окремому випадку заміняються відповідними числами, значення k відображає кут нахилу прямої відносно осі х, а коефіцієнт b - зсув прямої відносно осі у.

Перше рівняння повністю відповідає класичному вигляду, де k=3, а b = - 4.

У другому випадку b також дорівнює -4, а k=1/3, тому приймає незвичний вигляд дробу х/3.

У третьому випадку k за тим самим принципом дорівнює -1/3, а от b відсутній у рівнянні, бо дорівнює 0.

А ось четвертий варіант не підпадає під загальну формулу прямої. Це функція гіперболи, яка має загальний вигляд y=k/x.