(-11/15-7/20):(-3 1/4) (розв*язати діями)


Ответы на вопрос

Отвечает Сайко Данил.

Объяснение:

1. зведемо знаменник( те що в перших дужках до спільного дробу )

 \frac{\frac{  - 220 - 105}{300}}{ - 3 \frac{1}{4} }

2. виконаємо віднімання у знаменнику і скоротимо його за можливості

 \frac{  - 325}{300}  \div ( - 3 \frac{1}{4} ) =  \frac{ - 13}{12}  \div ( - 3 \frac{1}{4} )

як бачимо і чисельник і знаменник діленого можна поділити на 25

3. Спростимо дільник

 \frac{ - 13}{12}  \div  \frac{ - 13}{4}

4. Для того щоб полілити один дріб на інший нам необхідно перевернути дільник і поставити знак множення

 \frac{ - 13}{12} \times  \frac{4}{ - 13}

5. Скоротимо обидві частини на - 13

 \frac{4}{12}

6. Скоротимо обидві частини на 4

 \frac{1}{3}

якщо подрібно щось пояснити - звертайся