Якщо а=-3, то значення виразу -За+4 дорівнює: 5 -13 13 -5дам 50 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Kiselev David.

Ответ:

13

Объяснение:

a=-3\\-3a+4=-3\cdot(-3)+4=9+4=13