12. Обчисли значення виразу зручним способом. 1) (677 +420) + 123; 2) 472 + 1653 + 347 + 528; 3)

500 732; 4) 250 3 40 9. . 18. Округли числа: 1) 572, 4142 до сотень; 2) 2173, 12 513 до тисяч 3) 24 124, 8752 до їх найвищого розряду.

Ответы на вопрос

Отвечает Хамутовская Аня.

Ответ:

Обчислення виразів:

1) (677 + 420) + 123 = 1097 + 123 = 1220

2) 472 + 1653 + 347 + 528 = 3000

3) 500 732 = 500 732 (це вже готове число)

4) 250 340 9 = 25 034 009

Округлення чисел:

1) 572 до сотень заокруглиться до 600.

2) 12 513 до тисяч заокруглиться до 13 000.

3) 24 124 8752 до їх найвищого розряду заокруглиться до 20 000 000.