3) 25 40; Обчисли значення виразу зручним способом. 1) (677 +420) + 123; 3) 500 732; ТТ . 2) 472

+1653 + 347 + 528; 4) 250 3 40 - 9. градусна міра якого дорівнює: .​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурна Мария.

Ответ:(677+123)+420=800+420=1220

(528+472)+(1653+347)=1000+2000=3000

500•2•73=1000•73=73000
250•40•3•9=10000•27=270000