11. Проведіть промінь ОМ. За допoмогою транспортира по один бік від променя ОМ побудуйте кут MON,

градусна міра якого дорівнює 48, а по інший бік—кут МОК, градусна міра якого — 36°. Чому дорівнює градусна міра кута NOK?12. Промінь BD — бісектриса кута АВС. Знайдіть:1) ∠ DBC, якщо ∠ ABC = 80°; 2) ∠ ABC, якщо ∠ ABD = 25°.13. Промінь OB — внутрішній промінь кyтa АОС. Знайдіть:1) ∠ АОС, якщо ∠ АОВ - 45° і ∠ ВОС = 15°; 2) ∠ АОВ, якщо ∠АОС = 95° і ∠ ВОС = 29°; 3) ∠ ВОС, якщо ∠ АОС = 120° і ∠ АОВ = 84°.

Ответы на вопрос

Отвечает Березовская Диана.
11
<NOK=48+36=84
12
1)<DBC=80^2=40
2)<ABD=<DBC=25
13
1)<AOC=45+15=60
2)<AOB=95-29=66
3)<BOC=120-84=36