Побудувати графіка функцій y = x^2, y = k/x, y = корінь з х та визначити область значень та область

визначення функції

Ответы на вопрос

Отвечает Petrichenko Natalia.

Ответ:

1) y = x^{2}; 2) y = k/x; 3) y = \sqrt{x}

Объяснение: