Найдите площадь поверхности прямоугольного параллелепипеда, если его длина, ширина и высота

соответственно равны 3 см, 5 см, 10 см, а площадь прямоугольника со сторонами a и b находится по формуле S = ab.

Ответы на вопрос

Отвечает Лицова Карина.

Ответ:

Объяснение:

Для знаходження площі поверхні прямокутного паралелепіпеда, ми повинні знайти площу кожної з його шести граней і потім додати їх разом.

У вас є такі розміри:

Довжина (a) = 3 см

Ширина (b) = 5 см

Висота (c) = 10 см

Площа однієї грани паралелепіпеда є добутком двох відповідних розмірів. Ось як виглядає розподіл площ:

1. Площа верхньої грані (a * b) = 3 см * 5 см = 15 см²

2. Площа нижньої грані (a * b) = 3 см * 5 см = 15 см²

3. Площа передньої грані (b * c) = 5 см * 10 см = 50 см²

4. Площа задньої грані (b * c) = 5 см * 10 см = 50 см²

5. Площа лівої грані (a * c) = 3 см * 10 см = 30 см²

6. Площа правої грані (a * c) = 3 см * 10 см = 30 см²

Тепер додаймо їх разом:

15 см² + 15 см² + 50 см² + 50 см² + 30 см² + 30 см² = 190 см²

Отже, площа поверхні цього прямокутного паралелепіпеда дорівнює 190 квадратним сантиметрам.