2х+у=3 х+у=0 Яка з пар чисел є розв'язком системи рівнянь


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.
2x + y = 3
x + y = 0
(2x + y) - (x + y) = 3 - 0
x = 3
3 + y = 0
y = -3
Тепер у нас є значення x = 3 і y = -3. Ця пара чисел (3, -3) є розв'язком системи рівнянь.