Знайти розв'язок системи рівнянь методом додавання: x-2y=42x+2y=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анюта.

Ответ:

Объяснение:

{x - 2y = 4

{2x + 2y = 5​

3х = 9

х = 9 : 3

х = 3

Підставимо у перше рівняння х = 3

3 - 2у = 4

- 2у = 4 - 3

- 2у = 1

у = 1 : (-2)

у = - 0,5

Відповідь: (3 ; -0,5)