Відстань 140 км мотоцикліст подолав на 5 годин швидше, ніж велосипедист. Яка швидкість кожного з

них, якщо швидкість мотоцикліста на 50 км/год більша, ніж велосипедиста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Ира.

Ответ:

20 км/год; 70 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість велосипедиста х км/год, тоді швидкість мотоцикліста х+50 км/год.

140/х - 140/(х+20) = 5

140х+7000-140х-5х²-250х=0

х²+50х-1400=0

За теоремою Вієта х=-70 (не підходить) х=20

Швидкість велосипедиста 20 км/год, швидкість мотоцикліста 20+50=70 км/год.